štvrtok 28. apríla 2016

Technika zlyháva :-(((

Mám deň smola! Do školy som si zobrala svoj NB, vraj, aby som viac urobila :-)
V zborovni nemáme dosť počítačov, aby sa ušlo každému, kto potrebuje. Mala som urobiť pár dôležitých úloh, tak môžem pracovať na svojom.

Šéfka niečo tiež potrebovala a ja som jej chcela pomôcť starým dokumentom, ktorý mám na usb. Akosi sa však stalo, že celý priečinok mi kdesi zapotrošila. Najskôr sme hľadali v jej PC, potom som musela hľadať v mojom usb. Našťastie som ho našla, ale toto pomáhanie  nás stálo celé moje dve voľné hodiny :-(((

Doma som chcela pripojiť NB na internet, vytrápila som sa a nič! "Nejede"!!! Chytal ma už hlavy bôľ a tak som si urobila čaj skôr, aby som hlavičku mohla ísť vyvetrať:-)
Von to vábne nevyzeralo, mňa to však neodradí. Boro sa tešil, lebo posledné dni sa mu moc prírody nedostalo. Tak poďme!Na viacerých blogoch vidieť nádherné kytice orgovánu. Aby ste videli, ako vyzerá ten u nás, urobila som pár foto bieleho a fialového, ak to tam uvidíte:


A čo som robila celý večer? Trápila som sa s technikou. Stalo sa mi to už viackrát a zatiaľ som to dokázala urobiť. Prešla som "črievka" x-krát, ale nič. Okrem toho NB "mrzne", minule som napísala, že je viac zamrznutý, ako rozmrznutý. Zdá sa, že budem musieť vážne rozmýšľať nad kúpou nového NB :-(

Aby neostal môj blog bez dnešného príspevku, pustila som si staručký stolový PC, foto som si poslala sama sebe, aby som ich mala v iPade a píšem v ňom na bloger aplikácii. A to nie je ono! 

Nech sa vám darí!
Daniela

10 komentárov:

 1. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. So sorry to hear that you are having technical issues at the moment - so very annoying for you! I hope that it is all fixed very soon.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dear Kaye, recently I still have problems with something :-(
   It was the first sewing machine - it is already quite good :-)
   PC the old to the new Christmas :-)))
   Pááá

   Odstrániť
 3. Danielko, říká se tomu den blbec ... věci nejdou jak mají ... mně občas taky zamrzá NB, ale za chvilku se rozjede .. nevím čím to je... venku jste se s psíkem krásně prošli a ten orgován nám taky ještě nekvete.
  Můžu se zeptat co to je na tom hrnečku u ouška? (přesýpací hodiny ??)
  Užij si hezky víkend, papa Jarka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hihihi, a najväčší blbec asi ja :-)
   Môj NB je starý, má asi 7-8 rokov. Dlho bol OK, ale potom mi spadol operačný systém a je na figu :-(((
   Jarka, na tom ušku sú fakt presýpacie hodiny, ale len akože. Šálku mám od bývalej kolegyne, už neviem ani jej meno, robila u nás iba jeden rok a to pred 25 rokmi. Ale si ju strážim ako oko v hlave.
   Tak a zas máme víkend, tak si trocha oddýchneme :-)
   Maj sa fajn!
   Pááá

   Odstrániť
 4. Danka,
  to je tak, niekedy aj tá najlepšia technika zlyháva...
  Snáď sa skoro "rozmrazí" aby si nám mohla dať svoje krásne príspevky.
  Pááá, pekný deň!
  A.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. AĎka, vyzerá to, že sa budem pozerať po nejakom novom NB, nech ho do Vianoc mám :-)
   Prajem tvojej rodinke pekný víkend!
   Pááá

   Odstrániť
 5. Don't worry, Daniela!! Technical problems happen to all. Take it as tech-free day and use that time for more stitching :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Yes, if you use something, you can go wrong! IT is very quickly outdated. Mine is too old: - (((
   Pááá

   Odstrániť
 6. Vidím,Danielko, že sis dokázala poradit i tak, to tě chválím! A zdálo se mi to, nebo je na horách v okolí ještě opravdu vidět sníh? Určitě, proto je stále taková zima!

  OdpovedaťOdstrániť