sobota 10. decembra 2016

Rozsvietený stromček

Ďakujem vám za komentáre! Dnes sa s dvomi pridal aj môj manžel. Ako prírodný včelár si neodpustil trocha včelárskej výchovy :-)

Dnes som dokončila ružovú záhradu a veľmi sa mi páči. Aj vám?Dnešný deň bol teplý, obloha zamračená. Sneh sa rýchlo topí, biela krajina sa stráca. Prechádzka do kopcov nie je možná. Bolo by to len brodenie sa blatom. Náladu aspoň trochu vylepšilo rozsvietenie vianočného stromčeka v našej dedine:Krásnu fotku som dostala od Miška. Je to z jeho dnešného lietania:Môj dnešný čaj bol čierny:

Nech sa vám darí!
Daniela

7 komentárov:

 1. Danielko, zahrádka je moc hezká..změna a takové osvěžení v předvánočním čase...stromek i Miškova fotka jsou parádní..asi vidím vedle kostela měsíc...čajík jsem měla včera na pátou rooibos, teď popíjím green Darjeeling a vzpomínám...♥
  Posílám pozdravení...jo u nás jsme taky na blátě..
  Papa Jarka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Dani, dnes u nás celý den prší. Vůbec to nevypadá předvánočně, spíše dušičkově. Půjdu si asi vyšívat něco kytičkového a srdíčkového pro lepší náladu. Tvoje výšivka domku v růžích je tak něžná. M.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Une broderie printanière merveilleuse,on dirait un petit cottage en Anglettere
  Merveilleux dimanche

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dani, ty to chrlíš!! Jedna výšivka za druhou. A všetko nádherné. Aj tá záhradka. U nás sneh vlastne ani nebol. A momentálne je vonku otrasne: :( Pa. D. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Danka tá výšivka je prekrásna, taká jemná. Nemôžem sa na ňu vynadívať :-o Pa

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Daniela, the stitched little cottage is darling!

  OdpovedaťOdstrániť