sobota 6. mája 2017

Ako pred búrkou

Vitajte u mňa!
Ďakujem vám za komentáre v predchádzajúcom príspevku!

Zatiaľ som si len pripravila všetko na novú výšivku, krížiky musia počkať do zajtra:
Tretí bavlnený "vechtík" je na svete:Na budúci týždeň sa pôjdem pozrieť do galantérie na ďalšie farby bavlny, možno ešte prikúpim :-)

Od včera mi pribudlo veľa "roboty". To tvdí manžel, pretože mi začali športové poobedia a večery. Sledujem Giro d’Italia a MS v ľadovom hokeji. 

Aj keď neočakávam od našich hokejistov žiadne víťazstvá a uvedomujem si úpadok nášho hokeja, chcela by som, aby sa dokázali aspoň udržať vo svetovej elite. Snáď sa mi to splní :-)

Dnes sa striedali mraky so slniečkom. Hlavné je, že sa oteplilo. Včera sme doma dokonca vypli kúrenie. Potešilo by ma, keby bolo vypnuté aspoň do októbra. Ale mne aj tak pukalo v peci, v tej kuchynskej :-)

Von som bola len krátko. Príroda je teraz krásne zelená a voňavá. A mne sa nedalo ísť do kopcov, lebo obloha vyzerala na búrku:
Našťastie búrka neprišla, zmenila sa len na dážď :-)


Čaj o piatej:


zelený čaj, maté, grapefruit


Ďakujem vám, že ste sa zastavili u mňa a venovali mi chvíľu zo svojho vzácneho času!

Nech sa vám darí!
Daniela

6 komentárov:

 1. Danielko, koukám jak bavlnky přešlapují netrpělivostí .. já mám pořád TV v opravě, takže žádné sledování jen NB.. počasí máme podobné, ani nám ještě nekvetou tulipány .. včera jsem chtěla sekat trávu, ale konec šňůry mě umělkyni spadl do kýblu s vodou ... tož tak .. tvoje fotky jsou opět kouzelné ... já jsem měla ten náš Earl grey s přísadami .. hihihi...
  Mávám k vám domů a papa Jarka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Z niecierpliwością czekam na nowy haft, pozdrawiam :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mi piace il cuscinetto puntaspilli! Con i quadri lavorati a maglia vuoi fare un'altra coperta! Anche da me in questi giorni il cielo è grigio e piove tanto!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Milý podvečer :), dnes je u nás rovnaké počasie. Na Slnečných jazerách u nás sme boli chvíľu v daždi, chvíľu v slnečných lúčoch. Ale videli sme, aj nakŕmili malé kačiatka. Aspoň včera bolo v BA pekne a Angelka prvýkrát bola v SND na Mechúrikovi Koščúrikovi (bola veľmi aktívny a nadšený divák :)) a potom si pobehala popri Dunaji na slniečku. Aj u nás sme mávali vechtíky. Keď už sa viac používali, tak vechte.Boli z gázy z maminej roboty. :) Tieto sú také pekné, že by mi bolo ľúto nimi utierať kuchyňu.:) A už som zvedavá na výšivku. :) papa

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Привет,Даниела! Какие у тебя всегда красивые фото! Очень уютно!))

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Danka,
  pekné vechtíky si vymyslela, sú také veselé.
  Teším sa na výšivku a Tvoj výber...
  Ja veľmi šport nesledujem, nie je kedy :-), Kubko s dedkom veľmi rád, hlavne hokej a futbal.
  Ten čajík by som si hneď dala, mám rada túto značku a takýto som ešte nemala.
  Páááá

  OdpovedaťOdstrániť