štvrtok 27. júla 2017

Za kostolom

Vitajte u mňa!
Ďakujem vám za komentáre v predchádzajúcom príspevku!

Cítite tú nádhernú vôňu letnej lúky? Motýľ zacítil sladký nektár, pochutil si a niečo ešte nechal včielkam:

malé, ale milé :-)

Bola som pri Lenke. Má doma dievčatá, tri dievčatá. Najmenšia, vnučka,  má akurát dnes jeden mesiac. Bože, aká je nádherná a dobrá! Celý čas pri nás sladko spinkala. Až pred mojim odchodom nám ukázala aj očká :-)

Na Orave je to tak, začne daždivé počasie a hneď sa ochladí. Dnes je už aj v dome surovo, júl, nejúl, kúrim si v kuchynskej peci :-)

Keď to mraky vzdali a pustili na oblohu slniečko, išla som aspoň na malú prechádzku. Kúsok za kostolom má moja susedka záhradu číslo 2:


Dnešný čaj:

Ďakujem vám, že ste sa zastavili u mňa a venovali mi chvíľu zo svojho vzácneho času!

Nech sa vám darí!
Daniela

7 komentárov:

 1. Какие красивые пейзажи!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj Danielko, krásné tvoje vyšívání, jak píšeš malé, ale milé. Pokochala jsem se procházkou po zahradě tvé sousedky- zahrada mého dětství- takovou mívala i moje babička- letní jablka, brambory,vonící kopr, který se přidával do okurek, slunečnice.
  Máte krásný i kostelíček a ty kopce které se tyčí kolem vás - moc hezky je u vás.
  Iva

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dnes bolo veru čerstvo aj u nás ... zrána daždivo, potom sa vyčasilo ... a opäť sa má otepľovať ... Záhradka tvojej susedy je ukážková ... aj letné jablká má ... Ale ani ty sa nemáš za čo hanbiť ... :))) Výšivka je veľmi milá ... papa

  OdpovedaťOdstrániť
 4. What a lovely flowery finish, Daniella! And the photos of your gardens, church, and countryside are truly beautiful :)

  Enjoy your day!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Such a beautiful little finish. And your pictures are so lovely.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Áno, rozvoniavajú až sem. Aj včielky bzučať počujem.☺ Záhrady sú krásne, jabĺčka určite také super kyselkavo- chrumkavé. A dúhy v minulom príspevku- nádhera, 3 naraz som asi nikdy nevidela. Čo sa zahradníčenia týka, obdivujem u ľudí tú chuť starať sa o veľké plochy. Ja sa teším, že zvládam svoju kvetináčovú "alej" na okeniciach a balkóne, ak nič neuvädne.☺ U mňa by záhrada bola asi viac pod "božím dohľadom", než mojim.☺ Krásne fotky, aj šáločka.pá

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Danielko, je to radost se dívat na tvoje fotky ... měla jsi hezkou návštěvu u Leny.. u nás taky stačil domek vychladnout, ráno jsme měli 2O a nyní 19 stupňů to je na mě hotová zima ... sousedka má tedy práce nad hlavu, je to pěkné, ale tolik bych nechtěla obdělávat... výšivka voní až sem a je tak nádherná ♥
  Papa J.

  OdpovedaťOdstrániť