pondelok 1. januára 2018

Z najkrajších :-)

Vitajte u mňa!
Ďakujem vám za novoročné blahoželania v predchádzajúcich príspevkoch!

Ja som si pre vás pripravila tiež novoročné blahoželanie. Je trocha iné v tom, že nie je z mojej hlavy, ani fotoaparáta. Poskladala som ho z dvoch najkrajších blahoželaní, ktoré som dostala ja :-)

Text napísaný na zasneženom pozadí, ktoré už nie je skutočnosťou (takmer všetko sa roztopilo) som vybrala z posledného komentára Danky Kumari (nemá blog), ktorá vie so slovami narábať priam umelecky:
Na Silvestra sa už celé roky robí výstup na Choč. Tento rok sa ho zúčastnila aj Mirka. Unavená skončila večer v posteli, ale ešte mi predtým stihla poslať email. 


Môjmu objektívu často stojí stará košatá jabloň, naposledy v sobotu. Od Mirky (Čaro domova) som dostala túto krásu bez slov, len s PF 2018:Ďakujem vám, že ste sa zastavili u mňa a venovali mi chvíľu zo svojho vzácneho času! Budem rada, ak ma občas "navtívite" aj v roku 2018! Za prípadné komentáre, ktoré vždy pohladia moje srdiečko, vopred ďakujem!

Nech sa vám darí!
Daniela

11 komentárov:

 1. Happy New Year My Dear Friend ♥♥♥

  Your New Year post is amazing ♥♥♥


  Paaaa

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Danielko, krásný nový rok přeji! Takto focené stromy v časovém sledu přímo miluji - je to nádhera.
  Papa děvče. Jarka

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Danielka, šťastný nový rok prajem. Nech je plný zdravia. Pa Zuzana

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dani, tie fotky štyroch ročných období ma dostali ... sú úžasné ...
  Novoročné prianie som napísala pod minulý príspevok, aj keď by sa hodilo viac sem ... hi hi Danka, máme pred sebou 365 dní, nech sme počas všetkých zdravé, šťastné a veselé ... paa L.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Danka,
  všetko dobré, pekné a milé Ti prajem v Novom roku 2018!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Danka, prajem krásny a úspešný rok 2018... aby tvoje výšivky boli vždy rovnako pekné a prinášali radosť tebe aj ostatným.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. С Новым Годом, Даниела!!

  OdpovedaťOdstrániť