sobota 10. marca 2018

Kvietky

Vitajte u mňa!
Ďakujem vám za komentáre v predchádzajúcom príspevku!

Nový začiatok:

dizajn som dostala od Nurdan, ĎAKUJEM!

Včera bolo už teplejšie a keď cez obed zasvietilo slniečko priamo na letáče úľov, včielky vyleteli von. To bolo u nás radosti :-)

Dnes bola teplota rovnaká, ale slniečko sa spoza mrakov nedostalo a včielky sa neukázali. Manžel je smutnejší, zato ja sa mám z čoho tešiť :-)

Bola som v obchode doplniť zásoby ovocia, zeleniny a pečiva a doniesla som si mini sirôtky. No, obíďte okolo a nekúpte, keď jeden črepníček je za 9 centov! Kúpila som aj pre Lenku :-)

Moje:


Pre Lenku boli najskôr v mojej izbe pri cyklámene - ten som si kúpila vo štvrtok cestou od lekára:V Istebnom v Lenkinej záhradke už kvitnú smežienky:Z Miškovej záhradky v Mníchove zo štvrtka:

A len pred chvíľou som dostala foto od Jurka, je na výlete v Bratislave:Čaj som dnes vypila pri Lenke:Ďakujem vám, že ste sa zastavili u mňa a venovali mi chvíľu zo svojho vzácneho času!

Nech sa vám darí!
Daniela!

8 komentárov:

 1. Danka,
  krásne kvietky si nakúpila, verím, že Ti robia radosť.
  A som zvedavá na výšivku, pá

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Sirôtky milujem ... a čím sú menšie, tým sa mi viac páčia ... Tiež si plánujem kúpiť krásnu farebnú misku ... Taký malý zázrak a koľko radosti vie urobiť ... Aj cyklámen je nádherný ...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. U nás som sirôtky ešte nevidela, určite si ich tiež kúpim. Sú to vďačné kvietky, pri troche starostlivosti robia radosť takmer celé leto...snežienky sú už aj u nás pekné a aj ostatné cibuľoviny už vyliezajú von, konečne sa máme na čo tešiť, jar je už tu...veľa zdravia a sily a nech máš pekný týždeň ahoj

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dani, dnes máš krásně rozkvetlý blog. M.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nestihla jsem napsat komentář k minulému článku, tak to napíši sem. Moc hezky jsi napsala ty své vzpomínky na mladá léta, ten koncert byl pěkným dárkem pro oba. Moc se mi to líbilo, jak jsi o tom psala. Vyfotila jsi hezké květiny, tak jsem se dozvěděla, že sirotky jsou vlastně u nás macešky. Sirotky se lidově říkalo sedmikráskám. A výšivka je opět parádní, zaslouží pochvalu. Jana

  OdpovedaťOdstrániť
 6. A joy to see such pretty bright flowers hailing the onset of Spring, we need some warm sun here in the north of Spain too.

  OdpovedaťOdstrániť