nedeľa 29. apríla 2018

Vrecúško pre Z.

Vitajte u mňa!
Ďakujem vám za komentáre v predchádzajúcom príspevku!

Nevyšívam :-(
V piatok som z  obchodu neodišla naprázdno. Neodolala som a aj keď ešte stále mám veľa starej vlny, kúpila som ďalšiu a začala aj štrikovať. Ono, pri debatách s Jurkom sa vyšívať nedá, štrikovať áno :-)

Dnes som šila darček pre osôbku, ktorá ani nevie, čomu sa venujem. Dúfam, že ju milo prekvapím:Krátke videá z prechádzky urobil Jurko:

Dnešný čaj - bylinková zmes od Katky:


Ďakujem vám, že ste sa zastavili u mňa a venovali mi chvíľu zo svojho vzácneho času!

Nech sa vám darí!
Daniela!

5 komentárov:

 1. jej Danielka krásne vrecúško!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Danielko, to "Z" na vrecúšku je úžasné. Máš krásné dny, když je Jurko doma, pořídil pěkná videa. Minulá výšivka se mi líbí.. slepičky jsme mívali a vůbec je nepovažuju za hloupé, jak leckdo říká. No a s kocourkem bych se hned pomuchlovala .. je to fešák. Jdu si udělat čaj a nechám se inspirovat bylinkami.
  Danielko, krásný den. Papa Jarka

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Danielka, veľmi peknú vlnu si kúpila, páči sa mi farebné zladenie. A to vrecúško je úplne, že super krásne. Myslím, že osôbka, pre ktorú ho chystáš, bude určite ním nadšená.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Danka,
  krásne vrecko si vyšila a ušila, určite osôbku milo prekvapíš :-)
  Aj vlna je zaujímavá, som zvedavá, čo štrikuješ tentokrát.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super vrecúško s nádherným písmenkom...ja už nemám slov...obdivujem tvoju tvorivosť a chuť toľko toho urobiť...ja mám posledné týždne nejaké mŕtve, nič netvorím, na nič nemám chuť, ešte tak v záhrade a okolo kvetov ma baví robiť...snáď sa to už čoskoro zlepší. Preto som rada, že môžem obdivovť všetkú tú tvoju nádheru. Ahoj

  OdpovedaťOdstrániť