piatok 29. júna 2018

Čudne :-(

Vitajte u mňa!
Ďakujem vám za komentáre v predchádzajúcom príspevku!

Lienky na lúke:
Dnes sa trocha oteplilo, ale celý deň je čudne. Mimoriadne vlhko, až dusno. V podvečer sa ukázalo slniečko a dávalo nádej. Dokonca sa už aj Choč našiel :-)Po večerných správach v TV ma to vytiahlo von. Bolo čo obdivovať:


Z druhej strany to však tak optimisticky nevyzeralo:Aj Choč si znovu dal čiapočku:


Zrazu veľké kvapky, tma, dobre, že som bola blízko domu. Takto to vyzeralo spoza okna:

Choč sa opäť stratil :-)
Dúfam, že začínajúce sa prázdniny donesú opäť krásne dni :-)

Môj čaj:

Ďakujem vám, že ste sa zastavili u mňa a venovali mi chvíľu zo svojho vzácneho času!

Nech sa vám darí!
Daniela!

6 komentárov:

 1. Danka,
  pekné fotky si urobila.
  Aj u nás bolo dnes dusno, podvečer aj spŕchlo a potom sme stihli aj grilovačku :-)
  Páči sa mi šálka, je krásna.
  Pekný víkend Ti prajem, páá

  OdpovedaťOdstrániť
 2. We could do with some of the rain here!
  Lovely colours for your embroidery :-)
  xx

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Danka ... výšivka je veľmi milá ... nechám sa prekvapiť motívom v strede ... Určite ešte nekončíš ... :)) Aj u nás bolo dnes teplo, ale slnečno a pofukovalo celý deň ... Vietor bol príjemný, dobre sa mi oberali ríbezle aj na slnku ... Vždy ma fascinuje, ako je Slovensko malé a aké rozdielne počasie veľakrát má ... K tvojej šálke mám konvičku s úplne rovnakým motívom ... Maj sa fajn ... L.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Danielko, výšivka už teď je pěkná, veselá .. jsou to barvy řeřichy žlutá a oranžová to se mi moc líbí .. fotky nebe nemají chybu … u nás má být dnes 24 stupňů, tak jsem na to zvědavá. Zatím papa Jarka.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Prajem pejné prázdninové ráno. U nás bolo tiež čudne, mala som krátke stretnutie s mojou sestričkou z Petrohradu a namiesto kvetov som jej narýchlo kúpila dáždnik s kvetinovým vzorom a čakal ju na zastávke ako veľká bukréta. :) Potom sme s dcérkou ešte stihli absolvovať tradičný karnevalový sprievod v našom meste. Boli sme princezné, ja už taká archívna, lebo som ňou bola aj so spolužiačkou bo boku primátora pri zahájení úplne prvého karnevalu. Latinčinárka nám ako stredoškoláčkam robila náš prvý "ozajstný" make up. :) Ten čas letí. Ako krásne oblaky nad Chočom.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Danka, posílám prázdninový pozdrav a přeji ti krásné prázdninové dny. Výšivka vypadá moc pěkně a zajímavě. A fotky? Také mě někdy napadne fotit nebe, když je tak zajímavé, jako u tebe na fotkách. Pěkný víkend přeji. Jana

  OdpovedaťOdstrániť