nedeľa 24. júna 2018

Šijem leto, ale leto sa vytratilo :-(

Vitajte u mňa!
Ďakujem vám za komentáre v predchádzajúcom príspevku! Ešte sa vrátim k haluškám. Odpoveď na otázku: porcia halušiek stála vlani 3,50 €, tento rok 4€. Myslím si, že za plnú misku je to stále dobrá cena :-)

Začala som s júnovou témou na Christmas Ornie SAL, ale akosi som pozabudla, že som mala fotiť rub. Nuž čo, aj tak tam zatiaľ nič nevidieť:Počasie je ešte horšie ako včera. Poriadne schladilo a každú chvíľu prší. Cítiť to aj v dome, ale pomohli sme si, manžel pustil ústredné kurenie. Hanba, nehanba, leto, neleto, nebudeme predsa sedieť v zime.

Zahrievala som sa aj pri šití. Pribudol mi malý vankúšik na letné obdobie. Nefotila som pri šití, tak som využila chvíľu bez dažďa na fotenie von:


Objavila som prvý kvietok na uhorke:Dnes som si urobila čaj i kávu:Ďakujem vám, že ste sa zastavili u mňa a venovali mi chvíľu zo svojho vzácneho času!

Nech sa vám darí!
Daniela!

6 komentárov:

 1. Danka,
  krásny vankúšik si užila, pekne pasuje tá bodkovaná látka a ozdoby.
  Už včera som sa Ťa chcela spýtať, či nevyšívaš na ORNIE SAL :-) a už ho aj vidím.
  Tak aspoň že halušky chutili :-)))
  Páá

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Πολύ όμορφο το μαξιλάρι σας!!!
  Καλή αρχή στο νέο σας έργο!!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Your pillow looks so lovely, Daniela:) The pictures are wonderful!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásný polštářek, jsi fakt moc šikovná. A venku se ochladilo i u nás, ale zase má být lépe. Měj se krásně papa

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Počasie je veru hrozné aj u nás...je chladno, prehánky a to veru vôbec neprospieva uhorkám. Ja som už obrala dvakrát a mám zavarených 10 pohárov alel pozorujem, že sa ich rast úplne zastavil...Dani, ten vankúšik sa mi neskutočne páči, pekne si ho dofintila...mať tak aspoň kúsok z tvojej vyšívacej šikovnosti. Ja som si začala teraz vyšívať motív levandule na malé vrecúško. Nechcem ani pomyslieť ako dlho mi to potrvá kým ho vyšijem...Pekný deň

  OdpovedaťOdstrániť