sobota 2. júna 2018

Zas kvietky :-)

Vitajte u mňa!
Ďakujem vám za komentáre v predchádzajúcom príspevku!

Na dnes mi zostalo už len štrikovanie a som blízko cieľa:a je jasné, čo štrikujem :-)
Dnešné popoludnie nám konečne donieslo dážď. U nás, našťastie, to nebola žiadna prietrž mračien. Pokojne padajúce kvapky mi akurát tak pomohli pri driemaní :-)

Len trocha varenia (zo včera nám ostali pstruhy, tak už len polievka), upratovania a prania, a deň je za nami. Vraj čas uteká rýchlo ľuďom, ktorí sa majú dobre. Mám sa veľmi dobre!

Na dnes teda len niečo staršie. Foto kvietkov sme robili pred dvoma týždňami s Maxíkom:Nakoniec ešte môj čaj:Ďakujem vám, že ste sa zastavili u mňa a venovali mi chvíľu zo svojho vzácneho času!

Nech sa vám darí!
Daniela!

5 komentárov:

  1. No páni! To je velký úkol, pletený kabátek na věnec. A ty barvy- žlutá na jaro, zelená na léto a zbytek na podzim. Výzdoba na celý rok! Povedené! Romana

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ahoj, Danka, ještě k minulému. Ty obrázky s úly a včelkami jsou parádní, to by bylo hezké zarámované, sice nevím, jak jsou velké. Napadlo mě to, protože zrovna včera jsme zanesli zarámovat vyšívaný obraz, tak jsem zvědavá na výsledek. ... Tady mě zaujaly ty fotky květin a rostlin, je to pěkné makro. Na ten věneček se štrikováním jsem zvědavá, nechám se inspirovat, sama jsem věneček dělala jen jednou. Přeji pěkné dny, Jana

    OdpovedaťOdstrániť
  3. A je to tu...venček. Opäť jedna z tvojich krásnych šálok.

    OdpovedaťOdstrániť