Vitajte u mňa! Ďakujem za komentáre v predchádzajúcom príspevku!
Domčeky mám aj ja. Samozrejme, že mne zostali tie prvé, na ktorých som to len skúšala, špekulovala ako na to. Ale mám až štyri, takže celá ulička:
Dnes som si pripravila pre vás mix kade-čoho:
1. syr - holandský - od Jurka
Nuž, mám k tomu aj tématicky vyšívaný obrázok, ktorý visí v mojej kuchyni. Vyšívala som ho dávno, to som ani v päte nemala, že Holandsko si náš Jurko vyberie za svoje bydlisko:
2. slanina - Lenkina špajza, ach, tá vôňa!
3. rebarbora - v Miškovom koláčiku:
Moja rebarbora pekne rastie, aj som myslela na nejaký podobný koláčik, ale kto by mi ho zjedol? Avšak už viem, čo s ňou, počkajte si, potom ukážem :-)
4. rozkvitnuté :-)
5. mesiačik:
6. Choč, môj najlepší a najkrajší model:
7. moja mini záhradka, jedna hriadka zelená, druhá pripravená prijať priesady uhoriek, len ich treba ísť kúpiť:
8. kytičky:
![]() |
| cibuľa a kučeravý petržlen :-) |
A túto si veľmi vážim, je síce len elektronická, ale od koho! Od Ondreja, môjho žiaka, ktorý zmaturoval už pred 32-mi rokmi. Ďakujem!
9. ja :-)
Nestáva sa, že sa fotím ja, a už vôbec, aby som sa tu ukazovala. Ale urobím výnimku, pretože vďaka Lenke (poslala mi) sa na seba pozerám a neviem, či to je vôbec možné. Veď sa pozrite, čo urobí z človeka 53 rokov:
![]() |
| 1972 |
![]() |
| 2025 |
10. mám veľa roboty, MS hokej a Giro d' Italia :-)
To sú moje športy :-)
Okrem toho od pondelka do štvrtka sledujem na čt1 seriál Hotel na pobreží.
Toľko z môjho života a ako vždy, na záver si dáme šálku čaju:
![]() |
| oolong |
Ďakujem vám, že ste sa zastavili u mňa a venovali mi chvíľu zo svojho vzácneho času. Nech sa vám darí a zostaňte zdraví na tele i na duši!
Daniela




































Όλα πολύ όμορφα και εσύ να είσαι καλά να μεγαλώνεις ωραία !!!!!
OdpovedaťOdstrániťDanka,
OdpovedaťOdstrániťdomčeky sú nádherné. Potešili???
Máš nádhernú rebarboru aj zelenú mini zahrádku. Ja tú rebarboru stále neviem dopestovať :-)
Obe Tvoje fotky majú čaro, možno mladosť pominie, ale zostane niečo iné...
Páči sa mi aj tématická výšivka, no aj modrá šálka.
Pekný víkend, pááá
Piękne domki i ten holenderski obrazek
OdpovedaťOdstrániť