štvrtok 25. júna 2026

Ak chcem ďalej písať, musím niečo zmeniť

Vitajte u mňa! Ďakujem za komentáre v predchádzajúcom príspevku!

Presne tak, ak chcem naďalej pokračovať v blogovaní, musí sa môj blog zmieriť so zásadnou zmenou. 

Od leta 2013 som intenzívne vyšívala a hneď v tom istom roku, v decembri, som začala písať blog, kde som prezentovala svoju prácu s ihlou. Celé roky som písala denne a vždy hneď na začiatku som ukázala prírastok na výšivke. Druhá časť príspevkov bola rôznorodá, príroda, prechádzky, dianie vôkol mňa, to, čo ma v ten deň zaujalo, čo som nové objavila, čím som sa zapodievala, čo som varila, piekla, ..., ako posledné pribudlo moje čítanie.

Neskôr, keď som písala o rôznych druhoch čajov, začala som každý príspevok ukončovať mojim čajíkom, šáločkou, či konvičkou. 

Takže príspevok čo príspevok z troch častí. Dve vždy na rovnaké témy - výšivka a čaj, tretia - stredná - všehochuť :-)

A čo sa stalo? Píšem v podstate len občasník :-(

Prečo? Lebo nevyšívam, nešijem, neštrikujem. Ak aj, tak len občasne :-(

Riešenie? 

  1. skončiť s blogovaním - to mi je však proti srsti, akosi som sa do toho môjho blogu zamilovala :-)
  2. urobiť zmenu a pokračovať
Čo je správne? No predsa 2 :-)

Zmena:

Hlavnou náplňou mojej každodennej činnosti sa v poslednom čase stalo čítanie kníh. Tak, ako som bola členkou mnohých, ale že fakt mnohých FB skupín o krížikovom vyšívaní a štrikovaní (a aj som, pretože stále ma zaujíma čo kto vyšíva), stávam sa členkou FB skupín čitateľov svetovej literatúry, obchodov s knihami a knižníc. Nuž a tak som sa rozhodla, že prvú časť každého príspevku vymením, nebude to o ručných prácach, bude to prečítaných knihách. Čo vy na to? Súhlasíte? Je mi jasné, že prídem o časť mojich čitateľov, ale snáď zas nejakí aj pribudnú :-)

Takže po prvý raz budú na začiatku knihy:













Jurko už niekoľko rokov pečie domáci kváskový chlebík. Viackrát ma na kváskovanie nabádal, ale odolávala som. Moja teória je jednoduchá: prečo by som sa mala zapodievať prácou navyše, veď v obchodoch majú chlebov na výber, hlavne bez roboty.

Išla som na neho aj s históriou. Moja svokra mi hovorievala ako ona piekla kváskové chleby. Áno, chleby, lebo to neboli len také 500g chlebíky, boli to 2 kg chleby :-)

Vždy si zamiesila cesto v drevenom válovci na 5-6 chlebov. Piekla raz za dva týždne. Veru tak, 5-6 chlebov na dva týždne, žiadne také skočiť každé ráno do obchodu po čerstvý. A to najskôr museli dopestovať pšenicu, omlátiť ju, preosiať, a šup s ňou do mlyna pomlieť na múku. Môj manžel sa narodil v roku 1951 a veru si dobre pamätal na to. 

Svokra mi hovorila, že keď už aj tu v dedine začali predávať hotový chlieb za rozumnú cenu, bolo to pre ňu vykúpenie.  Jurko môj, stará mama by sa veľmi čudovala, že si sa ty dal na pečenie chleba, keď nemusíš. A možno ho sleduje a teší sa z neho. Jurko starú mamu nepoznal, nestihol.

No a čo myslíte, prehovoril ma? Po rokoch veru áno a prvý kváskový 500g mám za sebou. Kvások mám z toho jeho, urobil si ho sám. Viackrát mi pečenie ukázal, naposledy aj s podrobným postupom na papieri, aby som nepochybila :-)

Ten môj nie je taký krásny ako jeho, ale chutil mne a aj Lenke a Lackovi:







A Jurkov:



Mám sa ešte čo učiť :-)

 
Minulý týždeň som si chodila oči pásť k obecným pivóniam:




A ešte trikrát Choč:

z cintorína v Istebnom

s dúhou


lokálne dažde, toto som ešte snáď nevidela, tá žltozelená farba bola úchvatná


Nakoniec čaj z prírody:






Ďakujem vám, že ste sa zastavili u mňa a venovali mi chvíľu zo svojho vzácneho času. Nech sa vám darí a zostaňte zdraví na tele i na duši!

Daniela


štvrtok 21. mája 2026

Kde-čo :-)

Vitajte u mňa! Ďakujem za komentáre v predchádzajúcom príspevku!

Domčeky mám aj ja. Samozrejme, že mne zostali tie prvé, na ktorých som to len skúšala, špekulovala ako na to. Ale mám až štyri, takže celá ulička:



Dnes som si pripravila pre vás mix kade-čoho:

1. syr - holandský - od Jurka



Nuž, mám k tomu aj tématicky vyšívaný obrázok, ktorý visí v mojej kuchyni. Vyšívala som ho dávno, to som ani v päte nemala, že Holandsko si náš Jurko vyberie za svoje bydlisko:


2. slanina - Lenkina špajza, ach, tá vôňa!


 3. rebarbora - v Miškovom koláčiku:




Moja rebarbora pekne rastie, aj som myslela na nejaký podobný koláčik, ale kto by mi ho zjedol? Avšak už viem, čo s ňou, počkajte si, potom ukážem :-)


4. rozkvitnuté :-)





5. mesiačik:



6. Choč, môj najlepší a najkrajší model:



7. moja mini záhradka, jedna hriadka zelená, druhá pripravená prijať priesady uhoriek, len ich treba ísť kúpiť:





8. kytičky:



cibuľa a kučeravý petržlen :-)


A túto si veľmi vážim, je síce len elektronická, ale od koho! Od Ondreja, môjho žiaka, ktorý zmaturoval už pred 32-mi rokmi. Ďakujem!


9. ja :-)  
Nestáva sa, že sa fotím ja, a už vôbec, aby som sa tu ukazovala. Ale urobím výnimku, pretože vďaka Lenke (poslala mi) sa na seba pozerám a neviem, či to je vôbec možné. Veď sa pozrite, čo urobí z človeka 53 rokov:

1972

2025

10. mám veľa roboty, MS hokej a  Giro d' Italia  :-)
To sú moje športy :-) 
Okrem toho od pondelka do štvrtka sledujem na čt1 seriál Hotel na pobreží.





Toľko z môjho života a ako vždy, na záver si dáme šálku čaju:

oolong





Ďakujem vám, že ste sa zastavili u mňa a venovali mi chvíľu zo svojho vzácneho času. Nech sa vám darí a zostaňte zdraví na tele i na duši!

Daniela