piatok 15. decembra 2017

Aj v daždi :-)

Vitajte u mňa!
Ďakujem vám za komentáre v predchádzajúcom príspevku!

Zakvitla lenivosť, som samý kvet! Včera ma to tak zobralo, že som išla spať hneď po desiatej. A to som ja známa tým, že pred polnocou ma do postele nik nedostane. O polnoci púšťam rádio a počúvam správy, to aby som bola aj v spánku v obraze :-)))

Na dnes sme si s manželom naplánovali kubínske vianočné trhy, ktoré bývajú len dva dni, teraz štvrtok a piatok. Najskôr sme boli v špeciálnom obchode s priliehajúcim názvom Nábytkár. A veru nás obchod milo prekvapil. Kúpili sme dlho hľadaný smetný kôš na dvere skrinky z vnútornej strany, vešiačiky na poličku pre moje šálky a aj úchytku na šuflík na stole. 

Po vydarenom nákupe nám neprekážal ani dážď a spokojní sme sa prešli po námestí. Zato trhy nás sklamali. Len niekoľko stánkov s ponukami tak trocha biednymi. Ale bez kúpy sme neodišli :-)

oštiepok neúdený a nite z ovčej farmy, ktorá je neďaleko od nás, v PokryváčiDnes sme urobili výmenu, zapózovala som si ja:

a mám zas na dlho "vystaráno", pred objektívom je lepší manžel :-)Doma sme si spravili neskorý obed, alebo skorú večeru:
Potom som trocha šila, ale nedošila:Ešte pred šitím som mala čaj. Tiež len rýchlovku. Kúpila som si ho do školy, ale najskôr vyskúšala doma:

A kvitnem ďalej :-)))


Ďakujem vám, že ste sa zastavili u mňa a venovali mi chvíľu zo svojho vzácneho času!

Nech sa vám darí!
Daniela

4 komentáre:

 1. Ty moja rozkvitnutá ... Hádam to s tou lenivosťou nebude také zlé ... :))))
  To len ty máš ten pocit, keď ruky nekmitajú ako po iné dni ... Nemaj výčitky ... treba aj zmenu na pár dní ...
  Tiež som bola v Prievidzi na trhoch a musím povedať rovnako ako ty ... úbohé ... no, ale nechajme komerciu ... Dani ... na fotke ti to veľmi svedčí ... určite zopakuj ... :) Rovnaký obed sme my mali včera ... zas máme s hurkami a klobáskami na čas pokoj ... :))) Prajem ti pekný víkend a ďakujem za komenty ... L.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. It is always good to see you Daniela ♥♥♥

  Nice shoots and meals ♥♥♥

  Paaaaaaa

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Danka,
  pekná modelka bola z Teba, kľudne aj častejšie.
  Ja keď porovnávam trhy z Prahou, tak všetko je to akési biedne... :-)
  Šálka na čaj je milá, páči sa mi, iba ten čaj mi od Teekanne veľmi nechutí.
  Teším sa na nové vrecko.
  No a tie syry sú u aj nás veľmi obľúbené.
  Maj pekný tretí adventný víkend, pá

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Danielko, já jsem asi taky zakvitla.. celý život jsem chodila spát později nebo i déle a poslední rok musím jít spát včas nebo i dříve, jinak jsem druhý den hotová.Už se těším až budou hrnečky viset na háčcích.. když nám je ukážeš. Dnes jsem si koupila velký hrnek s tzv. házenkou a to už je nechci kupovat - hihihi.
  Hezkou neděli přeji.Papa Jarka

  OdpovedaťOdstrániť