nedeľa 8. apríla 2018

Peklo severu :-)

Vitajte u mňa!
Ďakujem vám za komentáre v predchádzajúcom príspevku!

Nevyšívam :-(
Ale štrikujem:No,  vyzerá to dobre, však? Horšie to je z opačnej strany. Čaká ma tá najhoršie práca - všetko pekne začistiť:

Peklo severu je jeden z názvov pre cyklistické preteky Paríž - Roubaix. Na dnešnom 116. ročníku triumfoval Peter Sagan. "Krok" s ním dokázal držať len Švajčiar Silvan Dillier:

Sledovala som celý pretek, neviem teraz celkom presne, ale okolo 256 km. 

Aj 116. ročník preteku utvrdil v tom, prečo sa mu hovorí Peklo severu. Približne 150 km pred cieľom spadol belgický cyklista Goolaerts. Po páde dostal zástavu srdca a museli ho oživovať. Nachádza sa vo vážnom stave. Kamery pád nezachytili a preto som sa to dozvedela až večer. Veľmi smutné :-(

Najskôr som si urobila kávu:


Čaj som mala až po Pekle:

Ďakujem vám, že ste sa zastavili u mňa a venovali mi chvíľu zo svojho vzácneho času!

Nech sa vám darí!
Daniela!

8 komentárov:

 1. Danka, bude to parádny vankúš ... Maj sa dobre L.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pletené vankúšiky sa mi čím ďalej viac páčia. Pôsobia tak mäkko a hrejivo. Nuž čaká ťa na ňom ešte poriadna robota, ale ty si šikulka a určite to hravo zvládneš. Prajem pekné jarné dni.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Danielka, vankus je velmi pekny, farebny :) To zacistovanie ani ja nemam velmi rada, ale ked to treba, co uz :) Krasny den, papa

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Danka,
  teším sa na nový vankúšik, tak som dobre tipovala. Škoda, že neštrikujem, hodil by sa mi sivo-biely do obývačky :-)
  Som zvedavá, kde bude u Teba tento farebný ozdobou.
  Sagana som nesledovala, iba som si prečítala v správach... ale je šikovný, to sa musí uznať.
  Páá

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Your knitting looks great Daniela. I also don't like the task of weaving the threads on the back side once I am done with crochet.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Pletený polštářek bude moc pěkný a hřejivý. M.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Mám stejný nápad na háčkovanou deku. Motám jednotlivé čtverce, a to mě hodně baví. Trochu mě děsí představa sešívání a začišťování ☺☺☺ Přeji hezký týden ☺

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Danielko, čtverečky vypadají opravdu hezky. Závod jsem neviděla - ale Sagan je borec, 250 km to mě vždycky u cyklistů fascinovalo, stačí přes sto. To víš mívají občas dost vážná zranění. Snad tentokrát vše dobře dopadne. K večeru jsem měla vodu, neměla jsem na nic jiného chuť.
  Papa Jarka

  OdpovedaťOdstrániť