nedeľa 21. decembra 2014

Papierový domček

Dnes vítam na mojom blogu Martiu! Je to moja najnovšia následníčka. Máme niečo spoločné - obidve máme 4 deti. Tomu som sa veľmi potešila. Martia sa venuje ručným prácam, hlavne háčkovaniu, stará sa o záhradu a venuje najviac času svojej rodine. Všetko sa mi to páči a budem rada čítať aj ja o nej.


Na obrázku mi pribudla modrá obloha:Na raňajky som upiekla jednoduchý kysnutý koláč s hrozienkami a ananásom. Keďže sú doma naše dve deti, moje dni sa značne zmenili. A v tej zmene som zabudla, že by som si jeho výrobu mohla odfotiť. Takže ukážem iba posledné dva kúsky, ktoré som si dala k poobedňajšej káve.

Na spríjemnenie atmosféry som si zasvietila čajovú sviečku do papierového domčeka. Mám ho zo školy. Je produktom piatkovej tvorivej dielne. Žiaci sa rozbehli domov na zimné prázdniny a domčeky ostali v škole. Ja som si vybrala najkrajší :-))
Ďakujem vám za váš čas a nájdite si ho aj zajtra!
Daniela

8 komentárov:

 1. Cartoon tea light is adorable Daniela, bravo goes directly to your students ♥
  In such circumstances, your stitching is going so well ♥ Looking forward to seeing its next progress :)

  Paka, paka ;)  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. My sewing will now go slowly:-))
   I dedicate our children with great love:-))
   I enjoy them:-)))
   Paa

   Odstrániť
 2. Your stitching is lovely !! The tea light looks wonderful:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. So lovely to see your Provence piece grow. And this cake just makes my mouth water. It is looking delicious and I'm sure it also tastes delicious.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. The Council will send you the cake:-))
   I think it also tasted like:-))

   Odstrániť
 4. Domeček je nádherný! :-)
  Ten hrneček jsme měli, kdysi jsem koupila manželovi, bohužel už je dávno rozbitý... Vzpomínám, že ho používal, když se nám narodil syn... :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veru šálky sú staré, ale mám ich moc rada. Mali sme ich 6, zostalo ich 5 a už aj ďalšia pôjde preč, zistila som, že má kúsok odbité :-)

   Odstrániť