piatok 11. septembra 2015

Posledné tohtoročné slnečnice

Nezabudnite na vôňu levandule:
Aj na iných blogoch čítam, že už máme jeseň. Po krutých horúčavách sme sa schladili a začína nám byť už aj zima. Príroda sa tiež rýchlo mení. V záhrade mojej susedky ešte kvitnú posledné slnečnice, akoby sa im nechcelo skloniť hlávky a vetru pustiť žlté lupene. Dostala som z nich aj ja:


Na budúci týždeň nám sľubujú prvý týždeň babieho leta. Snáď sa predpoveď počasia vydarí. Ja patrím medzi tých ľudí, ktorí si vedia nájsť niečo krásne v každom ročnom období a v každom počasí. A tak sa vždy teším na to, čo príde, nech je to čokoľvek :-)))

Nech sa vám darí!
Daniela

5 komentárov:

 1. Danielko, ty slunečnice sousedky se opravdu drží ... a ty jsi z nich udělala pěkné zátiší ... také se těším na babí léto ... a jak říkáš na každém počasí je něco krásného ... jen to vidět ...
  Díky za levandulové pozdravení. Měj se ! Jarka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jarka, slnečnice mám rada, hlavne veľké lány na južnom SK, hlávka vedľa hlávke otočené k slniečku. U nás sa slnečnica nepestuje, len ak ako okrasa v záhrade. To už nemá taký náboj ako obrovské pole. Pozerala som predpoveď počasia na čt, ide byť zajtra krásny deň, tak si ho uži!
   Pááá

   Odstrániť
 2. I love sunflowers!!! These are such lovely flowers!
  Your stiching is beautiful!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Thank you, dear Timi!
   For me, sunflowers and lavender flowers most beautiful :-)
   I wish you a beautiful Sunday!
   Páá

   Odstrániť
 3. Great sunflowers!
  Lovely progress on your lavender wip.

  OdpovedaťOdstrániť