piatok 4. septembra 2015

Vysávač lístia

Večer som kúsok vyšila, ale dnešné poobedie ani krížik:


Zo školy som sa zastavila na nákupoch. Robievam to v sobotu, spolu s Lenkou. Zajtra má Lenka iný program, no a aby som náhodou cez víkend neschudla, doplnila som zásoby v chladničke už dnes :-)))

Domov som sa tešila na nový vysávač na lístie. Pripomeniem, že už nám jeden doviezli minulý týždeň, ale nedal sa naštartovať, tak sme ho boli v piatok vrátiť v Martine. Tam je sídlo internetového obchodu. Presvedčili nás, aby sme od zmluvy neodstúpili, že do týždňa nám dovezú nový. Myslela som si, že keď prídem domov, bude náš dvor už bez lístia. Nestalo sa tak. Vysávač opäť nenaštartoval a tak sme ho boli poslať poštou naspäť a už definitívne od zmluvy odstupujeme.
Už sme viackrát nakupovali cez internet a vždy sme boli s nákupom spokojní. Teraz len dúfam, že sa dožijeme vrátenia peňazí! Potom sa môžeme ísť obzrieť po nejakom v kamennom obchode. 

Na pošte som si vybavila výpis z registra trestov. Potrebujem ho vložiť do dokladov v zamestnaní. Vytkla nám to inšpekcia, tak odstraňujeme chyby :-)))

Čo myslíte, som trestne stíhaná?


nemá záznam v registri trestov :-)
Takýto špás ma stál 6 €.  Mohli sme si za to kúpiť radšej vrecko zemiakov. No, ale keď to musí byť :-)))

Nech sa vám darí!
Daniela

5 komentárov:

 1. Danielko, koukám, že vysavači se k vám nechce... já začla tak trochu nakupovat přes internet asi před dvěma lety, ne tak nákladné věci jako vysavač, spíš dárky a taky něco pro sebe nebo zdravotního pro mami a zatím jsem měla štěstí. Teď jsem si objednala přes Trhknih "Řecký poklad" ... přišel, ale starší vydání a nehezký obal ... já si vybrala novější vydání s krásnou dobovou Řekyní na obalu ... paní prý zkusí knihu co chci dohledat ... no uvidíme ...
  Ale musím ti napsat, že mi uklidnilo, že nejsi trestně stíhaná ..... hihihi
  Užij si v pohodě víkend! Jarka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veru nechce, asi nám zostane len tá stará metla (košte) :-)))
   Řecký poklad som nečítala, malo by to byť o objavení Tróje a podobne, ale neviem ani kto to napísal, musela by som pozrieť na Google :-)))
   Ja mám rada staré knihy, zbieram všetko, čo chcú kolegyne vyhodiť :-)
   Robím z domu sklad starín, raz to všetko vyhodia rovno do kontajnera :-)
   hihihi, aj ja som sa potešila, že ma tam ešte nemajú :-)
   Prajem ti krásnu nedeľu!
   Pááá

   Odstrániť
 2. Your stitching is coming along beautifully - such a shame about the leaf blower, very annoying for you.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dear Kaye, thank you!
   We will not vacuuming leaves,It will be old enough whisk:-)))
   Páá

   Odstrániť